Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zdobyłem tytuł magistra fizjoterapii.
Specjalizuję się w pracy z dolegliwościami kręgosłupa oraz stawów obwodowych różnego pochodzenia. Pracuję również ze sportowcami oraz osobami aktywnymi fizycznie – zarówno w celach profilaktycznych, jak i w leczeniu urazów i kontuzji.
Swój warsztat i wiedzę stale poszerzam poprzez udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu terapii manualnej.