Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.
Odbywam obecnie czwarty rok szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie neurologii w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego, w tym stanów nagłych.
Dyżuruję również w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu-Zdroju – na oddziale neurologii oraz w izbie przyjęć.
Przede wszystkim interesuję się chorobami naczyniowymi układu nerwowego, ale zajmuję się także diagnostyką oraz leczeniem bólu głowy, zespołów korzeniowych kręgosłupa, bólu neuropatycznego, zaburzeń poznawczych, padaczki, tężyczki.
Staram się ciągle podnosić swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych.
W pracy stawiam na dokładną diagnostykę, partnerską relację z pacjentem oraz spokojne, empatyczne podejście do problemów zdrowotnych.