Justyna Lewicka

Psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Jest również doświadczoną psychoterapeutką systemową.

Ukończyła całościowy kurs psychoterapii, który został zatwierdzony przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Pracowała przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rozwoju Psychoterapii.

Ukończyła m.in. Podstawowy Kurs Psychoterapii Systemowej i Rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Systemowym.

Odbyła roczny Kurs Psychoterapii Psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz roczny kurs w Psychoanalitycznej Grupie Seminaryjno-Superwizyjnej.

Ma również studia podyplomowe z zakresu Psychologicznego Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży z Trudnościami na Uniwersytecie Wrocławskim.

Przez rok uczestniczyła w bloku szkoleniowym "Od Neuroanatomii do Zachowania: O Związku Mózg–Psychika" w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Ponadto, uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu neuropsychologii, takich jak "Diagnoza i Terapia Osób z Chorobami Neurozwyrodnieniowymi – Praca z Pacjentem i Jego Rodziną" oraz "Wybrane Zagadnienia Terapii Neuropsychologicznej".

Ukończyła także szkolenia z zakresu psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Zdobyła doświadczenie zawodowe pracując w Centrum Psychiatrii i Psychologii w Lubinie oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.

W swojej pracy terapeutycznej indywidualnie wspiera osoby dorosłe oraz pary, korzystając z podejścia systemowego i psychoanalitycznego.

Pomaga osobom radzić sobie z trudnościami w życiu osobistym i rodzinnym, zmagać się z chorobami oraz wspierać członków rodzin dotkniętych chorobą.

Regularnie uczestniczy w superwizji, aby doskonalić swoją pracę.

Poza pracą spędza czas przy dobrej książce lub filmie, jest miłośniczką podróży.

Zapisów dokonać można za pomocą:
📞 666 621 687
📩 [email protected]
🖥️ www.mentala.pl