Julita Urbaniuk

Od 24 lat pracuję jako psycholog. W swojej pracy spotykam ludzi, którzy najczęściej mają jakiś problem. Do psychologa nie przychodzą szczęśliwi, zadowoleni z własnego życia ludzie. Każde spotkanie to próba pomocy człowiekowi w sytuacji, w której jego zwykle skuteczne sposoby radzenia sobie nie działają. Staram się pracować interwencyjnie, krótkoterminowo. Spotykamy się, żeby omówić problem, znaleźć rozwiązanie lub zrozumieć daną sytuację. Twoje zadaniem to sprawdzenie czy to rozwiązanie, które wypracowaliśmy, działa. Celem nie są wieloletnie spotkania z psychologiem, celem jest znalezienie sposobu na poradzenie sobie z trudną sytuacją, w której się znalazłeś.
Mam dużo szczęścia, że ludzie chcą do mnie mówić, chcą mi opowiadać o swoim życiu. Jeżeli uda mi się pomóc im zdefiniować sytuację, w której się znaleźli; poszukać sensu,w tym co dzieje się w ich życiu; znaleźć jedno z możliwych rozwiązań, to cieszy mnie to i jako zawodowego pomagacza i jako człowieka, który lubi wiedzieć efekt swojej pracy.

Jeżeli czujesz, że nie dajesz rady sam w poradzeniu sobie z jakąś sytuacją, zapraszam na spotkanie.

Jeżeli masz problemy w domu, z rodziną, z dziećmi, w pracy i chcesz o tym porozmawiać, zapraszam na spotkanie.

Jeżeli masz podjąć jakąś ważną decyzję, potrzebujesz o tym porozmawiać, zapraszam na spotkanie.

Jeżeli boisz się czegoś, co dzieje się w twoim życiu; nie rozumiesz tego, co się dzieje; funkcjonujesz gorzej niż kilka lat wcześniej, zapraszam na spotkanie.

Jeżeli boisz się, masz napady lęku i „stare sposoby” przestają działać, zapraszam na spotkanie.