Joanna Krzemianowska

Joanna Krzemianowska - lekarz specjalista psychiatrii.

Pracuje na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Milickim Centrum Medycznym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, na Oddziale Klinicznym, Oddziałach Całodobowych Ogólnopsychiatrycznych męskich jak i żeńskich, na Oddziale Dziennym, na Oddziale Leczenia Uzależnień oraz w różnych Poradniach Zdrowia Psychicznego (ostatnio CZP przy ul. Bończyka we Wrocławiu 2022-2024r.). Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Kształciła się w ramach rocznego programu wymiany studentów Erasmus w Hiszpanii (Alicante). Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Podczas wizyt tworzy przyjazną atmosferę, w której pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Prywatnie mama 7-letnich bliźniaków, lubiąca podróże oraz dobra kuchnię, właścicielka kotki Jagódki.

Pacjenci, którzy byli dotychczas konsultowani i leczeni przez Panią Doktor, w tutejszej Poradni nie będą traktowani jako pacjenci pierwszorazowi. Przy zapisie proszę wybrać opcję ,,kolejna wizyta’’.

Pacjenci, którzy zapisują się do Doktor po raz pierwszy, ze względu na potrzebę zebrania dokładniejszego wywiadu i dłuższą wizytę proszeni są o wybór opcji ,,wizyta pierwszorazowa’’.

Pani Joanna przyjmuje pacjentów w naszym centrum we wtorki w godzinach 11:00-14:30 zarówno w formie stacjonarnej jak i online

Zapisów dokonać można za pomocą:
📞 574 076 699
📩[email protected]
💻 lub poprzez naszą stronę